Kurzy jógy podzim 2018

pro přihlášení do kurzu, najeďte V ONLINE ROZVRHU na 1.lekci kurzu a přihlašte se, poté Vám budou zaslány pokyny k úhradě. Dotazy telefonicky na 774533357. Noví příchozí volejte, a neváhejte se zeptat. Předplatné můžete kombinovat a využívat v celém týdnu, nejste omezeni na 1 lekci v 1 dni.

pozor změna: ST 18:45  se mění na Zdravá záda, ramena a krk a jsou zde možné i jednorázové vstupy, a kombinace v rámci vašeho předplatného.

O našich kurzech

Váháte, máte obavy, nebo se chcete ujistit, který z kurzů je pro Vás vhodný? Volejte prosím +420 774 533 357

PŘEDPLATNÉ JE  FLEXIBILNÍ, TZN. KDYŽ NEMŮŽETE PŘIJÍT V DEN SVÉHO KURZU, MŮŽETE PŘIJÍT JINÝ DEN, DOPORUČUJEME PRAVIDELNOST, ALE JE NA VÁS JESTLI VYCHODÍTE KURZOVNÉ ZA 3 MĚSÍCE NEBO 5.

Soulad s kurzovou formou výuky vychází ze 14.Patanjaliho jóga sútry: aby byla praxe úspěšná a přínosná pro náš život, je třeba ji kultivovat nepřerušeně, s důvěrou a dostatečně dlouhou dobu.

Většina našich studentů pokračuje, posouvá své dovednosti a rozvíjí inteligenci těla i mysli. Zpevnění těla, stabilizace i větší pružnost jdou ruku v ruce s pevnější a vytrvalejší myslí, pružnějším jednáním a myšlením. Lidé se k nám rádi vrací.

Odhoďte pochybnosti, váhání, obavy i strachy, které člověka brzdí v rozvoji a přidejte se kdykoliv.

Těšíme se na vás

Jana Chadimová